Nina s Měsícem

Osobní konzultace

Varování!!!

Konzultace se mnou vás přesvědčí o vaší úžasnosti. Pokud nechcete vědět, jak jste úžasní, nejsem pro vás ta pravá.

Jaká témata můžeme společně otevřít?

Příští řádky na vás můžou působit jako „všechno pro všechny“. Pravdou je, že se svými klienty řeším obvykle věci komplexně, protože zjistíme souvislost s programy, které ovlivňují jejich život. (Např. potřeba neustále kontroly z otcovy strany v dětství měla souvislost s jeho potřebou mít neustále kontrolu nejen nad ostatními lidmi, ale také nad byznysem v kontextů liků, komentářů apod. Když výsledky neodpovídaly jeho představě, dokázal sám sebe ničit výčitkami hodiny a hodiny.)

R

Osobní hranice

jak si udržet osobní hranice a naučit se říkat NE. Schopnost udržet si osobní hranice je přímo úměrná s velikostí vaší sebelásky.

R

Sebeláska

jaké kroky dělat, když chcete opravdu intenzivně pracovat na vztahu k sobě

R

Sebehodnota

jak se umět ocenit a udržet si hodnotu i vúči okolí

R

Vztahy

rodinné i milostné. Společně rozklíčujeme vzorce a nahradíme je novými a zdravějšími, aby váš život byl jednodušší.

R

Podnikání

přímo na maretingové strategie se s vámi sice taky podívat můžu, ale mnohem víc mě baví odrývat nenápadné vnitřní sabotéry, které pak společně pošleme do věčných lovišť., aby se vám podnikalo s lehkostí a radostí.

R

... a mnoho dalšího

jak jsem psala výš, řeším věci komplexně – tedy v souvislostech. Jelikož náš život je jedna velká souvislost, dostala jsem se na sezeních už i do minulých životů. Zkrátka mě fakt jen tak něco nepřevapí. 

Upřednostňujete:

individuální řešení

vlastní tempo postupu

spolupráci jeden na jednoho

bezpečné prostředí bez diváků

dostatečný prostor pro otevření třináctých, čtrnáctých a třeba miliontých komnat

Mou nejlepší vizitkou jsou mí klienti…

Terapii s Ninou doporučuju. Během hodiny mě rozebrala, zase poskládala a druhý den jsem vydělala 70 000Kč.

Lucie Dědková

podnikatelská mentorka, http://www.mentorkalucie.cz/

„Nevím, co bych si bez tebe počal“. Takhle začínám několik posledních video hovorů s mojí koučkou Ninou. Čím častěji se setkáváme, tím mi přijde, že jsem více vděčný za každé setkání, které spolu máme. Hlavní důvod proč jsem si jí do svého života vybral je, že jsem cítil potřebu mít se bezpodmínečné rád a ze stejné pozice vytvářet vztahy okolo sebe. Vztahy založené na harmonii, lásce svobodě a pokoře. Na jejím přístupu ke mě se mi líbí, jak dokáže položit správnou otevřenou otázku v momentě, kdy to potřebuji způsobem, který potřebuji. A když začnu odbíhat od odpovědi, tématu nebo od sebe, vždy mě k sobě vrátí. Cením si i toho, že vnímá moje „skryté“ odpovědi a pocity, které mi pomůže vytáhnout na světlo světa, když si ještě úplně nevěřím nebo nedovoluji připustit, že toto je čirá pravda z mého srdce. Za několik měsíců spolupráce jsem si výrazně napravil vztah sám sebou, začal si sebe více vážit a dělat kroky s láskou a pokorou. Díky tomu cítím, že život má s láskou k sobě hlubší smysl a těším se kam to dál dojde, protože jsem se rozhodl spolupráci rozšířit na celý rok. Nino, děkuji, že jsi. Jsi boží!

Ondřej Průcha

kouč

Ohlédnu se zpět a přijímám svou minulost, přijímám svou sílu, přijímám svou hru života…. Nina mi pomohla vytvořit: PROSTOR, aby se věci děly, DŮVĚRU, abych si dopřála být dost, dostatečná, HLOUBKU, abych věci dokázala uzdravit a BEZPODMÍNEČNÉ PŘIJETÍ, protože neexistuje nic, co by mi bránilo milovat. Už nepotřebuji výmluvy, strach, omezení, stud ani role ostatních. Ta pozornost je o mně samé. Je to nejlepší rok péče, který jsem si dopřála a navždy z toho budu čerpat. Konečně cítím, co je to umění žít…..Ze srdce děkuji.

Zuzana Kolářová

zahradní architektka

Ninuško, ještě jednou moc děkuji! Nemám se komu takto svěřit a vím, že tobě můžu, protože už stejně všechno víš. S tebou se nebojím otevřít ani tu nejposlednější zamčenou komnatu.

Lukáš Němec

živnostník

Čím dál víc si uvědomuji, jak propastné byly uplynulé roky, kdy jsem pomáhal druhým na můj úkor. Ať šlo o peníze nebo čas, který se však ve finále dá také vyvážit ušlými penězi – balíkem peněz! – tím pádem také nejenom ušlou zábavou, radostí a požitky, ale také platbami nutnými v tomto materiálním světě. Kolik úsilí jsem bláhově věnoval svému úspěchu, který jsem mylně upozadil až za úspěch těch, kterým jsem pomáhal – a kteří ovšem ve většině případů tyto plány definitivně svojí absencí aktivit pohřbili, protože se jen vezli… Strašlivě dlouho mi trvalo uvědomit si vlastní hodnotu, mě jako člověka, mé odborné práce. Trvalo mi se sžít se s aktuálními cenami a posunout se od cen a hodnot z doby před dvaceti lety. Ani nevím proč jsem nechtěl opustit vzorce rozhodování, které nefungovaly. Připustit, že věci mohou fungovat jinak a lépe. Kolik facek od života jsem musel dostat a čím dál tvrdších. Jsem vděčný za to, že jsem Ninu potkal, aby mi mohla naplno otevřít oči svými otázkami přímo na komoru. Ukázala mi, že dveří do 13. komnaty vede mnoho. A dokud je neotevřu, nezačnu svoji energii věnovat především sám sobě, nemůže to fungovat. Sebeláska je tím klíčem, když ji vnímáte a žijete správně. Nina mi pomohla uvědomit si a začít žít zastabilizování sám sebe, vrátit se do svého středu, ujasnit si své poslání, svoji hodnotu, své priority a životní hodnoty. Díky těmto prozřením skončilo mé období „temna“, opustil jsem „kruháč“. Mohu opět fungovat v plné síle a s odhodláním vykročit a zářit. Děkuji 😉 

Michal Dušek

nápadník a tvůrce, Agentura Olaaa! 🙂

Sebeláskuality e-mailem

Sebeláskuality e-mailem

Samozřejmě vás také ráda uvidím na FB stránce, ve skupině a na jiných sociálních sítích - ale mejl je mejl. Těšte se na nepravidelnou dávku sebeláskových informací, afirmací a jiných -rmací... 

Fajn. A teď mrkněte do své e-mail schránky, odběr potvrďte a těšte se :)