Nina na mandale Vyšehrad

Nina Młynarczyková

sebelásková čarodějka

Vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle. Prostě a jednoduše je učím, že aby byli šťastní, spokojení a měli hojost na všech rovních, musí táhnout zpátky k sobě.

Učím lidi zastavit se a hledat odpovědi v sobě. Napojit se zpátky na svůj střed a na své srdce. 

Principy, které učím, jsem poctivě vyzkoušela na sobě. Nedávám ultimátní řešení, ale ukazuju možnosti. Na vás pak je, abyste si vybrali to, co vám sedí.

Proč o sobě říkám, že jsem čarodějka?

Je to pro mě způsob, jak vyjádřit styl mé práce. Nemám konkrétní postupy (pokud se nejedná o automatizovaný kurz). Funguju s klienty intuitivně a zvolím vždy metodu, která mi v danou chvíli přijde nejvhodnější, což se samozřejmě opírá také o praxi, protože bez toho by to nešlo 🙂 A jak řekl jeden můj klient: „Vím, že tobě můžu říct cokoliv, protože ty už to stejně víš.“ Mé schopnosti vidět do 13. komnat, které před sebou lidé zamkli na milion a jeden západ možná některé vyděsí, no těm ostatním to dodá odvahu se tam podívat, protože já už je stejně znám a přesto (nebo možná právě proto) tam s nimi jsem 😉

Jak jsem se dostala k sebelásce?

Psal se rok 2012. Byla jsem po uši ponořená do tvorby a příprav mého tehdejšího srdcového projektu: MISS Full Of Beauty. Byla to soutěž o nejkrásnější a nejvíce charismatickou ženu plných tvarů České a Slovenské republiky.

Projekt byl vyjádřením mých myšlenech a niterných přesvědčení: Každá žena je krásná, když se krásná cití a umí svou vnitřní krásu promítnout ven. 

Věřila jsem tomu každou buňkou svého těla, ale přesto jsem stále měla návyky, které jsem chtěla ženy odnaučit: tak moc jsem se kritizovala za to, co nejsem, nedělám, nebo nemám, až jsem zapomínala, jak úžasná jsem. Neměla jsem se ráda. Měla jsem sebevědomí, uměla nadchnout okolí pro své myšlenky, ale ten úplný základ mi chyběl.

Odrazilo se to i na přípravách soutěže. Pracovala jsem kolikrát i 16h denně, když nebyl nikdo, kdo by mi pomohl, dělala jsem vše sama, a to i přes to, že jsem do projektu šla s přáteli a měli jsme tvořit tým.

Šílené pracovní nasazení mě dostalo na práh fyzického a psychického zhroucení. Věděla jsem, že takhle to dál nejde. Vyvstala otázka, jestli to zabalím, nebo budu poračovat.

Nina, prosinec 2018

Zásah intuice, nebo andělů?

Je vlastně jedno, jak to pojmenujeme. Prostě mi do cesty vstoupil ženský summit Ženy ženám. Příběh jeho zakladatelky Alice Kirš se mnou rezonovat tak silně, že jsem se nedokázala odrhnout. Program stál 4000Kč a v té době to byly poslední peníze, které jsem měla na účtu. Ale něco mi říkalo, že tam prostě musím být. Že je to důležité. Tak jsem si program koupila.

Nina, květen 2012

Hned prvním tématem byla sebeláska. A tam mi to došlo. Proč to nefunguje, proč jsem pořád vyčerpaná a proč jsem dost často na vše sama.

Byla jsem nadšená ze všech přednášek a potřebovala prozkoumat práci lektorek na osobní bázi. Přihlásila jsem se na několik přednášek a programů.

Nejvíce mi změnil život sebezkušenostní výcvik Návrat Bohyně pod vedením Barbory Nádvorníkové-Zemanové. Měl být původně na rok, nakonec vznikl návazný „druhák“, kde jsme se se ženami učily i tvořit rituály.

Rozvinula jsem díky výcviku své schopnosti, i svou sebelásku.

V průběhu výcviku jsem byla odejita ze svého projektu MISS Full Of Beauty, který se pak přejmenoval na MISS Prima Křivky. Tehdy to šíleně bolelo, no dnes jsem za tuto zkušenost hluboce vděčná. Uvažovala jsem půl roku, zda to „položit“ a nechat firmu společníkům, protože projekt už dávno nebyl tím, čím jsem si ho vysnila a vytvořila. Jenže jsem se nechtěla vzdát svého projektového „dítěte“…

Nakonec jsem pochopila, proč jsem musela skočit s MISS. Bylo to proto, aby mohla přijít Valentýna – moje úžasná dcera, se kterou jsme si vzájemně učitelkami. Kdybych zůstala v MISS, nebyl by pro ni v mém životě prostor.

A tak jsem se naplno ponořila do sebeláskového mateřštví. Učila se svou novou roli žít se sebeláskou a maximálním souladem. Proto jsem odešla od Valentýnčina otce, když jí byly 4 měsíce. Prostě jsem musela, protože jsem se měla moc ráda na to, abych zůstávala ve vztahu, který přestal fungovat.

Je čas se vrátit…

Myslela jsem, že už nebudu nikdy podnikat, anebo ne naplno. Navíc jsem měla dluhy, které bylo potřeba řešit. Aby mi nepřerostly přes hlavu úplně, zažádala jsem o insolvenci, a tak byl potřeba stálý příjem. Nastoupila jsem na částečný úvazek do zaměstnání, hned na to mi insolvenci schválili a já se učila fungovat v novém systému. Nastalo období Samhainu. Seděla jsem ve vlaku do Prahy a měli jsme šílené zpoždění. Celkem tehdy trvala cesta asi 6 hodin. Nebylo moc co dělat, knížku jsem dočetla, a tak jsem se uchýlila ke scrollování na facebooku. Skočila na mě událost s ženským kruhem. Cítila jsem, že tam podřebuju jít.

Na kruhu jsem se po dlouhé době cítila znovu „doma“. Krom toho, že jsem poslechla volání a začala zase tvořit, jsem se taky setkala se svou temnotou a byla jsem nadšená, jak úžasný dar může temnota být. Aspoň ta moje je nádherná, majestátní a plná hojnosti.

Temnota není „zlo“. Jsou to střípky nás samých, které odmítáme. Když je přijmeme, spousta věcí se promění.

Skrytá Bohyně v nás

Volání po tvoření jsem cítila, ale nebyla jsem si jistá, co bych měla dělat. A pak mě kamarádka oslovila s tím, že u nás na Karvinsku nejsou žádné ženské kruhy a že mi pomůže s organizací.

Bylo to jako znamení. Věděla jsem, že je to „ono“. Sešly jsme se v kavárně a začaly tvořit. Když jsme přemýšlely nad názvem, tak k nám přišlo právě „Skrytá Bohyně v nás“. Bylo to dokonalé vyjádření všeho, co jsem chtěla předávat.

Měla jsem představu, že budu tvořit živé prožitkvé semináře a ženské kruhy. Jenže se to nějak nechytlo, a tak jsem se poohlédla po možnostech tvořit věci on-line. Bylo by skvělé být nezávislá na místě pobytu a moci tvořir odkudkoliv.

Začala jsem budovat on-line komunitu. Pak už jsem nevěděla kudykam, a tak jsem se své komunity zeptala, co by potřebovala. Co jim můžu předat?

Odpověď mě šokovala: ženy se ode mě chtěly učit sebelásku. V první chvíli jsem měla pocit, že to fakt nepůjde. Měla jsem tehdy na piedestále lektorku, od které jsem slyšela o sebelásce poprvé. A pak mi došlo, jaká blbost to je. Jsem přece úplně jiná a právě proto se chtějí učit ode mě. A tak vznikl úplně první kurz sebelásky, který jsem vytvořila…

Nina, prosinec 2018

Muži se chtěli učit taky…

Dlouho jsem si myslela, že jsem schopná pracovat jen se ženami, protože se na ně umím lépe nacítit. Naštěstí existovali muži, kteří mě neochvějně bombardovali žádostí, že se chtějí sebelásku učit právě ode mě… a tak vznikl názav Skryté Božsví v nás, ale stále moc lidí nechápalo, co se za tím skrývá… A tak se v roce 2021 zrodila

Sebeláska v souvislostech - logo

Pamatujte, že když milujete sebe, máte potenciál k tomu, milovat nakonec celý svět.

Mé další předchozí i současné projekty

MISS full of beauty

MISS full of beauty

soutěž krásy

Psal se rok 2012 a já se zamilovala do nápadu své tehdejší kamarádky, uspořádat soutěž pro baculky. Vytvořila jsem projekt, který se stal vyjádřením mé životní filozofie. Jenže svět tehdy nebyl (a možná stále není) připravený na to, co jsem chtěla touto soutěží říct. Během příprav druhého ročníku jsem byla odejita ze svého vlastního projektu i firmy. A dnes jsem za to velmi vděčná, sama bych projekt nejspíš neopustila a vzhledem k tomu, kam pod tíhou tlaku mých spolupracovníků směřoval, mi už přestal dělat radost.

rostu v ženu

rostu v ženu

o cykličnosti pro mámy a dcery

Tento projekt tvoříme společně s mou kamarádkou a zároveň klientkou Petrou Valníčkovou, no ale protože jsme obě mimo prostor a čas, tak te’d projekt stagnuje, ale chystáme se ho oživit 🙂

Skrytá bohyně v nás

Skrytá bohyně v nás

čistě ženská záležitost

Projekt, který předcházel mému současnému projektu. Stále však funguje předchozí web, protože mám kurzy a produkty, které jsou určené speciálně pro ženy, tak aby se to nemíchalo 🙂 Více o čístě ženských záležitostech se dozvíš na webu:

 www.skrytabohynevnas.cz

Agentura Olaaa!

Agentura Olaaa!

kreativní marketingová agentura

Dala jsem se dohromady se svým webmasterem, byznysově.

Spojenými silami pomáháme podnikatelům, aby jejich prezentace na webu a sociálních sítích byla jednotná, rozpoznatelná a aby budovali svou značku s nadšením a v souladu se sebou a svými hodnotami.

Co o mně říkají mí klienti?

Terapii s Ninou doporučuju. Během hodiny mě rozebrala, zase poskládala a druhý den jsem vydělala 70 000Kč.

Lucie Dědková

podnikatelská mentorka, http://www.mentorkalucie.cz/

S Ninou jsem se spojila, abych se dozvěděla, jak jsem na tom s flow a podnikáním.
No, nebyla to vůbec 10. Takže mě Nina provedla krátkou vizualizací, dala pár tipů a doporučení.
Ladit se na flow úspěšného podnikání můžu už teď, za což moc děkuju 🙂
Hana Burešová

průvodce na cestě k sobě, https://hankaburesova.cz

✨ Konzultace s Ninou byla jedním slovem jízda.
✨ Tolik AHA momentů za tak krátkou chvíli.
✨ Konečně jsem pochopila, že pohled zvenčí je TOP.
✨ Člověk ví, že se má mít rád, že se má ocenit, že má co nabídnout. Ale nějak podle toho nejedná.
✨ Konzultace probíhala v přátelským duchu, jsme s Ninou jedna krevní skupina a uteklo to rychleji, než kdybych s kámoškou seděla na pivu.
✨ Pokud vše víte, ale nějak to neaplikujete, Ninu opravdu doporučuju, protože je to ficak.
Naučte se ocenit! Vykouknete z krabice 📦.
✨ Nina vás donuti věřit a vědět, že jste úžasná 💗
Lucie Radošinská

byznys mentorka, https://www.osefuj.cz

S Ninou sme sa kontaktovali cez messenger a rozobrali moju tému „Prečo mi neprúdi finančná hojnosť tak, ako chcem? „
Prešla som i množstvom kurzov zameraných na hojnosť.
Spolu s Ninou sme prešli rôzne bloky a nakoniec sa ukázalo, že na nej veľmi lipnem a som vo veľkom napätí.
💎Nina mi odporučila robiť veci s veľkou hravosťou a ľahkosťou.
Ďakujem za hlboké uvedomenie Nina ❤️
Jana Bakičová-Bieliková

Tvorkyňa farebnej metódy a energetickych voskových obrazov, www.janabakicova.sk

Jestli máte pocit, že si něco nemůžete dovolit, protože to prostě nejde, nebo není možné, zavolejte Nině. Vysvětlí vám, že to možné je a že to dokážete.
Petra Valníčková

čarodějka

Konzultace s Ninou byla super. Pomohla mi zbavit se mého věčného překvapení, že ode mě chce někdo něco koupit a posunout se ve své síle dál. Hned po konzutaci mi přišly 2 nové objednávky. Určitě doporučuji.

Martina Mašková

tvůrce rukodělných kurzů

Mohli jste mě vidět v těchto rozhovorech

Byla jsem hostkou v pořadu Dády Frenclové

Byla jsem hostkou v pořadu Dády Frenclové

Dáda Frenclová se věnuje vztahu s penězi, a protože sebeláska s penězi a hojností velmi úzce souvisí, pozvala si mě k sobě do jednoho z pravidelných vysílání. Povídaly jsme si o času pro sebe, o tom, co nebo kdo je bohyně a o spoustě dalších věcech 🙂 Odkaz na video...

Sebeláskuality e-mailem

Sebeláskuality e-mailem

Samozřejmě vás také ráda uvidím na FB stránce, ve skupině a na jiných sociálních sítích - ale mejl je mejl. Těšte se na nepravidelnou dávku sebeláskových informací, afirmací a jiných -rmací... 

Fajn. A teď mrkněte do své e-mail schránky, odběr potvrďte a těšte se :)