Nina se zlatou maskou

Nina Młynarczyková

čarodějka a průvodkyně plným potenciálem

Vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle. Prostě a jednoduše je učím, že aby byli šťastní, spokojení a měli hojost na všech rovních, musí táhnout zpátky k sobě.

Učím lidi zastavit se a hledat odpovědi v sobě. Napojit se zpátky na svůj střed a na své srdce. 

Principy, které učím, jsem poctivě vyzkoušela na sobě. Nedávám ultimátní řešení, ale ukazuju možnosti. Na vás pak je, abyste si vybrali to, co vám sedí.

Proč o sobě říkám, že jsem čarodějka?

Je to pro mě způsob, jak vyjádřit styl mé práce. Nemám konkrétní postupy (pokud se nejedná o automatizovaný kurz). Funguju s klienty intuitivně a zvolím vždy metodu, která mi v danou chvíli přijde nejvhodnější, což se samozřejmě opírá také o praxi, protože bez toho by to nešlo 🙂 A jak řekl jeden můj klient: „Vím, že tobě můžu říct cokoliv, protože ty už to stejně víš.“ Mé schopnosti vidět do 13. komnat, které před sebou lidé zamkli na milion a jeden západ možná některé vyděsí, no těm ostatním to dodá odvahu se tam podívat, protože já už je stejně znám a přesto (nebo možná právě proto) tam s nimi jsem 😉

Jaký je můj příběh?

Narodila jsem se jako neplánované dítě a dlouho jsem měla podvědomě pocit, že taky nechtěné. Rodiče totiž očekávali příchod kluka, a tak jsem si jako holka připadala nepatřičně. Chodila jsem nastrojená jako panenka do školky i později do školy. Vzorně si hrála s panenkama. Jakmile mě ale bez dozoru vypustili ven, hrála jsem s klukama fotbal, lezla po stromech a tropila neplechu.

Jak jsem rostla, našla jsem si kamarádky, které to měly stejně. Hrály jsme fotbal, hokej a nějaké ty „holčíčí“ věci nás nezajímaly.

A pak přišel 15. rok mého života, kdy jsem se poprvé opravdu zamilovala a taky měla premiéru v menstruaci. Vnitřně jsem cítila, že se jedná o posvátnou událost a měla bych slavit, ale u nás v rodině se o „tom“ nemluvilo. Má první láska byl o 6 let starší kluk. Přestože byl o tolik starší, nikdy na mě netlačil a krom pár pus a vodění se ruku, byl náš vztah nevinný.

Nina, 1989

Důvěra? Co to je?

Můj táta mi ale nevěřil. Asi po měsíci mého radostného nevinného randění, když jsem ležela doma s příšernou chřipkou a byla jsem doslova ráda, že žiju, za mnou přišel s tím, že je škoda, že mi je tak zle. Protože by mě včera donutil dívat se na Trní (v té době to byl kontroverzní diskuzní pořad s Bárou Štěpánovou). Tématem totiž bylo „Jsem dítě a mám dítě“.

Nina, 2007

Nechápavě jsem se na něj podívala. Můj mozek zvládal zakládní činnosti jako je udržet funkčnost orgánů a korigovat dýchání. Tohle bylo mimo moji mozkovou kapacitu. Nakonec z něj vylezlo, že se mě to týká, protože zploditel nikdy nezůstal a ta holka na to zůstala sama. Aha. Fajn, jala jsem se vysvětlovat, že to není můj případ, protože když už by k tomu došlo, jsem dost chytrá a zodpovědná, abych si dala pozor.

„To přece není o tom, vlézt do postele s prvním lepším!“ Ozvalo se. Tak. „A kdo říká, že to udělám?“ Zeptala jsem se nechápavě. Můj mozek pořád nepobíral, o co jde.

„Já prostě nevěřím, že je to tak nevínné, jak tvrdíš!“ Tak tohle bylo horší než facka. Od té chvíle jsem na tátu na dlouhou dobu zanevřela. Chvílemi jsem ho nenáviděla. Co bylo ale mnohem horší, na základě téhle zkušenosti jsem podvědomě odmítla sebe jako ženu.

Jak jsem dospívala, jela jsem si vesele na mužský princip. Tvrdila jsem, že nejsem typická ženská, že jsem v podstatě chlap. Chodila jsem boxovat a i přes svou vizáž načančané panenky jsem byla první, kdo byl ochotný se porvat na diskotéce, když nastal problém.

Mužský princip v ženském těle nefungoval…

A tak to šlo až do chvíle, než jsem se ocitla těsně před fyzickým a psychickým zhroucením. Když vám docházejí síly a víra, začnete se modlit. A já jsem prosila, aby mi někdo ukázal cestu, jak z toho ven.

Jako zázrakem mi během týdne cvrnkla do nosu reklama na Facebooku na první Ženský on-line summit. Když jsem si poslechla příběhy žen, které summitem provázely, věděla jsem, že si ho „musím“ koupit. Objednala jsem si ho a investovala do něj své poslední peníze. Nikdy jsem nelitovala. Otevřela se mi cesta zpět k sobě samé: k sebelásce, k mému ženství a k tomu, kým skutečně jsem.

V rámci své cesty jsem absolvovala 2letý výcvik v ženských přechodových rituálech a dlouho si myslela, že právě toto je má cesta. Tvořit ženské kruhy a rituály. Nakonec jsem zjistila, že má cesta je jiná…

Mým posláním je vracet lidi zpět k sobě – a tak to dělám.

Ale rituály občas také tvořím, ne že ne. 🙂

Mé další předchozí i současné projekty

MISS full of beauty

MISS full of beauty

soutěž krásy

Psal se rok 2012 a já se zamilovala do nápadu své tehdejší kamarádky, uspořádat soutěž pro baculky. Vytvořila jsem projekt, který se stal vyjádřením mé životní filozofie. Jenže svět tehdy nebyl (a možná stále není) připravený na to, co jsem chtěla touto soutěží říct. Během příprav druhého ročníku jsem byla odejita ze svého vlastního projektu i firmy. A dnes jsem za to velmi vděčná, sama bych projekt nejspíš neopustila a vzhledem k tomu, kam pod tíhou tlaku mých spolupracovníků směřoval, mi už přestal dělat radost.

rostu v ženu

rostu v ženu

o cykličnosti pro mámy a dcery

Tento projekt tvoříme společně s mou kamarádkou a zároveň klientkou Petrou Valníčkovou, no ale protože jsme obě mimo prostor a čas, tak te’d projekt stagnuje, ale chystáme se ho oživit 🙂

Skrytá bohyně v nás

Skrytá bohyně v nás

čistě ženská záležitost

Projekt, který předcházel mému současnému projektu. Stále však funguje předchozí web, protože mám kurzy a produkty, které jsou určené speciálně pro ženy, tak aby se to nemíchalo 🙂 Více o čístě ženských záležitostech se dozvíš na webu:

 www.skrytabohynevnas.cz

Agentura Olaaa!

Agentura Olaaa!

kreativní marketingová agentura

Dala jsem se dohromady se svým webmasterem, byznysově.

Spojenými silami pomáháme podnikatelům, aby jejich prezentace na webu a sociálních sítích byla jednotná, rozpoznatelná a aby budovali svou značku s nadšením a v souladu se sebou a svými hodnotami.

Co o mně říkají mí klienti?

Díky kurzu Cesta zpět k sobě a své síle pro podnikatelky jsem mohla prozkoumat svůj byznys zase z jiného soudku. Jsem zamilovaná do nahrávky Setkání s byznysem. Její první poslech byl mým největším AHA momentem. Zjistila jsem totiž, že svému byznysu nevěřím a neberu ho vážně. Když neberu svůj byznys vážně já, tak jak mohou mí klienti? Začala jsem na vztahu ke svému byznysu pracovat a krok za krokem se posouvám.

Petra Valníčková

čarodějka, Obyčejné čarování

Život jejako řeka, od pramene k oceánu. Někdy je na té cestě příliš vody, žádný břeh. Plynout s proudem, nebo proti proudu? A kde nabrat síly? Stačí spustit kotvu. Zastavit se. Podívat se do hloubky. A stále mít hlavu v oblacích. Tu kotvu teď mohu spouštět s Ninou. Je topomoc, která dává sílu nejen objevit, ale i projevit a dar neskrývat a propouštět a ještě přitom od ní slyšet „rádo se děje“,

Zuzana Kolářová

prochází ročním konzultačním programem

O rituálech jsem často slýchávala, provázejí lidstvo od nepaměti. Také jsem slyšela, jak pomáhají. Člověk někdy řeší zapeklité životní situace, a já jsem zažívala krušné chvíle v obchodní spolupráci. Pak mi přišla do cesty bohyně a společně mě provedla rituálem Ukončení spolupráce. Naprosto láskyplné a zároveň zkušené a profesionální vedení rituálem, kdy mě provázela bohyně Nina, byl pro mne nejen velmi příjemným zážitkem, ale najednou můj problém zmizel a já pocítila klid v srdci, očistila jsem se a načerpala novou sílu. Za to z celého srdce vděčím Nině. Velmi ti děkuji nejen za rituál, ale okamžitou pomoc. Všem tedy kdo zvažujete, projít rituálem doporučuji Ninu, jelikož vím, že budete s výsledkem naprosto unešení.

Anna Kabotová

specialistka na DETOX mysli

Sebeláskuality e-mailem

Sebeláskuality e-mailem

Samozřejmě vás také ráda uvidím na FB stránce, ve skupině a na jiných sociálních sítích - ale mejl je mejl. Těšte se na nepravidelnou dávku sebeláskových informací, afirmací a jiných -rmací... 

Fajn. A teď mrkněte do své e-mail schránky, odběr potvrďte a těšte se :)