Když se rozední

1. 8. 2021

V minulém článku jsem s vámi sdílela, že nemáme rodinně zrovna růžové období. S Vájiným otcem jsme měli několik sáhodlouhých vážných debat, rozebírali současnou situaci s ohledem na soukromý život každého z nás a taky s ohledem na Valentýnu.

Nevím, jak to bude fungovat v reálu, ale aktuálně jsme domluveni, že budeme s Valentýnou jednak každý sám a jednou za čas podnikneme něco společně jako rodina, aby byla s námi oběma.

Rodinný výlet na Karlštejn

Začali jsme rovnou nejbližším víkendem a vyrazili si na hrad Karlštejn. Náš první rodinný výlet za celou dobu, co je Vája na světě. Užili jsme si to a já měla chvíli pocit, že by to mohlo fungovat, a tak jsem se s radostí podělila o fotky na Facebooku.

Jenže jsem nedomyslela, že lidi nejsou zvyklí, že by něco mohlo být jinak, než jak je to „běžné“. Čili pokud jsme se rozešli, tak bychom měli komunikovat jen kvůli dítěti a nic víc.

My to zkrátka máme jinak. Jsme přátelé a dokážeme se podržet v těžkých chvílích. Cesta k tomu nebyla jednoduchá. Byly doby, kdy jsme si navzájem nemohli přijít na jméno. Oba jsme udělali na sebe navzájem podrazy, na které nejsme pyšní, ale našli jsme si k sobě cestu, i přes strmé vzestupy a dlouhodobé pády. Jeden pro druhého tady v těch opravdu vypjatých chvílích jsme. Dokážeme se bavit o všem.

A ano, i v současné době míváme chvíle, kdy si nemůžeme přijít na jméno 😀 . Ale v globálu víme a především cítíme, že jsme rodina a držíme spolu. Nejsme normální, díky bohu za to. 😉 Jsme důkaz, že všechno jde, když se chce. 🙂

 

Líbil se vám článek? Podpořit mou práci můžete kliknutím na tlačítko:

Podpořit

Nina Młynarczyková

Autor: Nina Młynarczyková

sebelásková čarodějka – vracím lidi zpět na jejich vlastní cestu a učím je narovnat se ve své síle tím, že ukazuju sebelásku v souvislostech.

Kategorie: Sebeláska | Vztahy
Článek jsem označila těmito štítky: řešení | spolu | výlety | rodina | vztahy
Sebeláskuality e-mailem

Sebeláskuality e-mailem

Samozřejmě vás také ráda uvidím na FB stránce, ve skupině a na jiných sociálních sítích - ale mejl je mejl. Těšte se na nepravidelnou dávku sebeláskových informací, afirmací a jiných -rmací... 

Fajn. A teď mrkněte do své e-mail schránky, odběr potvrďte a těšte se :)